שבילי ישראל banner
EVENT STARTS IN

DON'T MISS OUT

-

REGISTER NOW

האירוע יתקיים בתאריך
שבת, 26 ביוני 2021
שעת התחלת האירוע:
09:00 - 13:00
מקום האירוע:
ערד - בריכת צפירה
הוספת זימון ליומן

שבילי ישראל

ה- IT הישראלי הנשי מוביל

שבילי ישראל - בואו איתנו, קבוצה קטנה ואיכותית של נשים מובילות טכנולוגיה, צועדות ומנצחות את אתגר,

"שביל ישראל" - הטרק של המדינה. אנו יוצאות השנה למסע המופלא.... מסע אלף הקילומטרים של שביל ישראל שיוביל אותנו מדן ועד אילת.

נצא שבת אחת בכל חודש למסלול וכל פעם נצלח חלק ממנו, נשלב טעימות, הרצאות תוכן ועניין ונתמנגל, מנמ"ריות מובילות טכנולוגיה, למסע בשבילי ישראל.

בדרך נטעם מכל טוב הארץ: מהירוק והמים של מקורות הירדן, הרי הגליל, הכנרת, הכרמל ומרכז הארץ, השקט של המדבר ועד הצבעים של הרי אילת וים סוף.

המסע יערך בחסות החברות המובילותוכאתגר למען נשים בחברה וקידום ה-IT לנשים בישראל.תוכלו לבחור מקטע במסלול או את כל המסלול כולו.
תאריכי היציאה ונקודות המפגש בכל מקטע יפורסמו בהמשך.


המקטע הראשון: ערד - בריכת צפירה 08/05/2021, יום שבת

על המסלול: הליכה של כ-16 קילומטר,מקטע חדש שנפתח בתקופת הקורונה. נתחיל בשביל "בורות המים" ונדבר על חשיבות המים במדבר. נמשיך דרך רמת המדבר עם עצירה של פק"ל קפה במצפור עומר לתצפית והסברים על האזור, משם נמשיך עד לכפר הנוקדים. לאחר מכן נוסעים לחניון לילה בריכת צפירה ומשם נצא לקילומטר וחצי הליכה עד אחד הגבים המרשימים עם תצפית לעבר ים המלח המהפנט הנשקף ממנה.

הרשמה

מלא את פרטי המשתתף באירוע

ההרשמה לאירוע מיועדת לעוסקים בתחום בלבד. אין ההרשמה כאן מהווה אישור כניסה לאירוע. אישור כניסה לאירוע ישלח בסמוך למועד האירוע וזאת על פי שיקול דעתם של מארגני האירוע.
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
האירוע נגיש לאנשים עם מוגבלות
Open Accessibilty Menu